Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ferienwohnung Kaufmann, Sehma

Snadná online rezervace Ferienwohnung Kaufmann a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Sehma bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ferienwohnung Kaufmann (Apartmány), ubytování Sehma, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ferienwohnung Kaufmann. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ferienwohnung Kaufmann může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ferienwohnung Kaufmann se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ferienwohnung Kaufmann vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Ferienwohnung Kaufmann (Apartmány), Sehma

Karlsbader Str. 30, Cranzahl, Sehma, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Ferienwohnung Kaufmann
Ferienwohnung Kaufmann 1Ferienwohnung Kaufmann 2Ferienwohnung Kaufmann 3Ferienwohnung Kaufmann 4Ferienwohnung Kaufmann 5Ferienwohnung Kaufmann 6Ferienwohnung Kaufmann 7Ferienwohnung Kaufmann 8Ferienwohnung Kaufmann 9Ferienwohnung Kaufmann 10Ferienwohnung Kaufmann 11Ferienwohnung Kaufmann 12Ferienwohnung Kaufmann 13Ferienwohnung Kaufmann 14Ferienwohnung Kaufmann 15Ferienwohnung Kaufmann 16Ferienwohnung Kaufmann 17Ferienwohnung Kaufmann 18Ferienwohnung Kaufmann 19Ferienwohnung Kaufmann 20Ferienwohnung Kaufmann 21Ferienwohnung Kaufmann 22Ferienwohnung Kaufmann 23Ferienwohnung Kaufmann 24Ferienwohnung Kaufmann 25Ferienwohnung Kaufmann 26Ferienwohnung Kaufmann 27Ferienwohnung Kaufmann 28Ferienwohnung Kaufmann 29Ferienwohnung Kaufmann 30Ferienwohnung Kaufmann 31Ferienwohnung Kaufmann 32Ferienwohnung Kaufmann 33

With barbecue facilities and a garden, Ferienwohnung Kaufmann is an apartment that offers free WiFi.

Units include a balcony with mountain views, a fully equipped kitchen and a private bathroom with shower. There is a seating and/or dining area in some units.

A continental breakfast is served daily at the property.

If you would like to discover the area, skiing is possible in the surroundings.

Karlovy Vary is 33 km from the apartment. Dresden Airport is 87 km away, and the property offers a free shuttle service.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ferienwohnung Kaufmann)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Pokojová služba, Snídaně do pokoje, Gril, Dovoz potravin, Možnosti snídaně

Doprava

Pronájem kol (za poplatek), Kyvadlová doprava (zdarma), Hlídané parkoviště, Kyvadlová doprava

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle, Vekovní dětské hřiště

Úklidová služba

Služba praní, Služba žehlení

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Ferienwohnung Kaufmann)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ferienwohnung Kaufmann)

Informujte prosím Ferienwohnung Kaufmann o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.